ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הסרת קעקועים

  להסיר את הקעקועים ואת הדאגות

  אם גם לכם יש קעקועים ואתם ממש רוצים כבר להסיר אותם מבלי לדאוג לתופעות לוואי או צרות אחרות, NL-beauty זה המקום הנכון בשבילכם. הצוות הינו מיומן ומקצועי והוא מבצע עוד הליכים קוסמטיים מבוקשים ללא תופעות לוואי ועם מאה אחוז הצלחה. במכון זה ניתן גם לבצע טיפולים קוסמטיים להצערת עור הפנים, מתיחות פנים ללא ניתוח, הצרת היקפים, טיפול בנימים ברגליים ועוד. תעניקו לגוף שלכם את הטוב ביותר בידי המקצוענים.

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   מידע נוסף בנושא

   הסרת קעקועים בלייזר

   מעוניינים לבצע הליך של הסרת קעקועים בלייזר? החלטתם שאתם רוצים להחזיר את הגוף למראה הטבעי והנקי שלו אך אתם חוששים שהוא לא יחזור להיות כמו פעם? אין סיבה אמיתית לדאגה. ב – NL beauty  קוסמטיקה מתקדמת יעשו הכול על מנת להעניק לגופכם ולעורכם את הטיפול הטוב ביותר מבלי להשאיר סימנים וזאת על ידי השימוש בכלים והאמצעיים החדישים והמתקדמים ביותר. ניתן שם להסיר קעקועים בכל גודל ולא משנה באיזה אזור בגוף הם נמצאים. השאירו את העבודה למקצוענים ותחזרו הביתה עם גוף נקי מקעקועים.

   איך מבצעים הסרת קעקועים בלייזר

   באמצעות טכנולוגיה חדישה וכלים משופרים ניתן לבצע היום כמעט כל דבר, מה שבעבר היה נחשב למדע בדיוני היום קיים כמעט בכל מכון רפואי. ההליך של הסרת קעקועים בלייזר אינו כואב ואינו פולשני. בהליך זה מוקרנת קרן לייזר הממוקדת על הקעקוע ומתחילה לפרק את הדיו אט אט לחלקיקים. מערכת החיסון בשכבות הפנימיות של העור מסייעות לסלק את החלקיקים הללו. ב  -NL beauty תוכלו לבצע הליך של הסרת קעקועים ולזכות ליתרונות הבאים:

   • ניתן להסיר גם קעקועים צבעוניים
   • ניתן להסיר את כל סוגי הקעקועים, בכל גודל ובכל צורה.
   • הטיפולים מתאימים לכל סוגי העור
   • הצלחה של הסרת כל הקעקוע ללא השארת שום זכר
   • התהליך אינו מלווה בכאב או תופעות לוואי כלשהן, לא מהמכשירים ולא מהחומרים המתפרקים
   • הליך קצר ביותר הנפרש על פני כמה מפגשים בודדים.
   • המתנה קצרה בין כל טיפול. לא עושים הכול בבת-אחת, אך ממתינים כמה ימים עד שניתן להמשיך להסיר את שאר הקעקוע.
   • ההליכים מפוקחים ומאושרים לשימוש על ידי הגורמים הרפואיים הרלוונטיים.

   הורדת קעקוע

   הרבה אנשים שמקעקעים את הגוף שלהם מתחרטים על כך ושוקלים לבצע הורדת קעקוע. לפעמים יש איזשהו רצון לקשט את הגוף עם ציורים וכתובים מתוך הדחף של הרגע או ריגוש נעורים, אך לאחר מכן זה חולף והגוף נשאר עם ההשלכות. בשנים האחרונות פותחו כל מיני טכנולוגיות העושות שימוש בלייזר לצרכים רפואיים וקוסמטיים, כמו גם בהסרת קעקועים ללא ניתוח וללא סיכונים וללא חשש לצלקות. אז אם אתם לא רוצים להישאר עם אותו הקעקוע למשך כל החיים, כדאי שתשקלו לעשות הסרת קעקוע בלייזר. פרטים נוספים תוכלו לקבל ממומחי בית הקליניקה NL beauty

   הורדת קעקוע – איך ניתן לעשות זאת

   ללייזר שימושים רבים בעולם הרפואה, הקוסמטיקה והאסתטיקה. אך לא כל מכונה ומכשיר שמשדרים לייזר מתאים לטיפול. רק מכונים וקליניקות מוסמכות עם האישורים הרלוונטיים יכולים להוציא לפועל שימוש בלייזר להורדת קעקוע על מטופלים. שימוש לא נכון במכשיר ו/או פנייה לקליניקה לא מוסמכת ולא מקצועית עלולה לעלות לכם במחיר של צלקות, כתמי עור ותופעות לוואי מיותרות.

   • הפתרון המושלם להסרה של קעקוע מבלי לרושש את הכיס מבחינה כספית ומבלי לערב הליך כירורגי ניתוחי.
   • אפשר להוריד קעקועים מכל הסוגים, הן מבחינת הצבע, הגודל והצורה.
   • טיפול בלייזר יכול להתאים לכלל סוגי וגווני העור. אמנם יש להתייעץ עם רופא מומחה לוודא שאין מגבלה גופנית כלשהי.
   • באמצעות הלייזר אפשר להסיר כל קעקוע ללא סימנים, ללא צלקות וללא שאריות של צבע או חריטה. כשאתם נפתרים מהקעקוע, זה עד הסוף.
   • טיפול בלייזר לא אמור לכאוב. למעשה, כמעט ולא מרגישים דבר בעת ההקרנה.
   • הטיפול בלייזר אורך כמה מפגשים, כשבכל מפגש מסירים עוד ועוד שכבות של קעקוע עד להסרת כל השאריות.

   הסרת קעקועים מחיר משתלם ב-NL Beauty

   גם אם נסחפתם אחרי הטרנד האופנתי של קעקוע הגוף, זה לא סוף העולם. היום בזכות הטכנולוגיה הרפואית שמאפשרת לנו לתקן דברים ולשנות החלטות שעשינו בעבר עם הגוף שלנו, כמעט הכל אפשרי. היום באמצעות טיפולים קוסמטיים פרא-רפואיים ניתן לבצע הליכים קוסמטיים-אסתטיים מתקדמים כמו הסרת שיער בלייזר, הסרת קעקועים בלייזר, מיצוק עור הפנים ועוד. יש לכם קעקוע ואתם מעוניינים להוריד אותו? היום זה אפשרי מבלי לקחת שום סיכון. פנו עוד היום לייעוץ של מומחי בית הקליניקה NL beauty

   מחיקת קעקוע

   חשבתם על האפשרות של מחיקת קעקוע מהגוף שלכם? עשיתם החלטה שבעיניכם הייתה מגניבה בשעתה אך היום אתם מתחרטים? יש המון אנשים ששואפים להחזיר לגוף שלהם את הטבעיות והנקיות מבלי קעקועים, אך חוששים מהתהליך ומהסיכון שזה ישאיר אותם מצולקים ו/או עם שאריות דהויות מהקעקוע. היום, בזכות טכנולוגיית לייזר חדישה ומשוכללת, ניתן להסיר ולמחוק את הקעקוע מבלי להסתכן בניתוח, מבלי להסתכן בצלקות ומבלי שיישארו סימנים! כך תוכלו להשיב לגופכם את המצב הקודם ללא דאגות וללא הוצאה כספית גדולה ומיותרת. בית הקליניקה NL beauty מבצעים מחיקת קעקועים עם המכשור הטוב בתחום.

   תהליך של מחיקת קעקוע

   היום יש לנו מכשור מתקדם ביותר המבוסס על לייזר, איתו ניתן לעשות פלאים ובמיוחד בתחום הרפואה והאסתטיקה. עד לא מזמן קעקוע היה נחשב לדבר שהולכים איתו לכל החיים, ומי שמעוניין למחוק אותו היה צריך לשלם הרבה כסף על ניתוח או הליך כירורגי כזה או אחר. יש לקחת בחשבון שכשפונים אל חברה המציעה שירותי מחיקת קעקוע יש לבדוק ברצינות ובקפידה שמדובר במכון מוסמך ומאושר, המחזיק בכל הרישיונות וכל האישורים כדי לבצע את הטיפול.

   • הטיפול בלייזר הינו הליך קצר יחסית – תוך מספר מפגשים ותוכלו לומר להתראות לקעקוע לצמיתות
   • הלייזר אינו כואב ולא מסוכן.
   • טיפול בלייזר יכול להיות מתאים לכל סוגי וגווני העור. לא צריך לחשוש אם יש לכם גוון עור כהה. הלייזר לא משפיע על פיגמנטציה, כל עוד עובדים איתו בצורה נכונה דרך מכשור רפואי מתאים.
   • הלייזר מפרק את הדיו והחומרים מהם עשויים הקעקוע, ומערכת ההגנה של הגוף מפרקת ומסלקת את השאריות שהתפזרו.
   • לא קיימות תופעות לוואי משמעותיות. יתכן במקרים מסוימים אדמימות או נפיחות הנמשכות שעה קלה, אך הן נעלמות מבלי להשאיר סימן או כאב.

   לייזר להסרת קעקועים

   מרגישים שהקעקוע מבייש אתכם? חוששים להוריד את החולצה ולחשוף קעקוע מביך בחוף הים? הורדת קעקוע היום זה כבר לא סוף העולם. היום ניתן להשיג סדרה קצרה של טיפולים להסרת קעקוע ללא חשש וללא הוצאה כספית גדולה. וודאו כי לקליניקה יש מכשור מתאים לכך, וכמובן כל האישורים והרישיונות לבצע טיפולים פרה רפואיים בלייזר. כך תוכלו לחזור לעשות את מה שאתם אוהבים עם גוף חלק כמו חדש. פנו עוד היום לפרטים נוספים אל בית הקליניקה NL beauty

   הורדת קעקוע בלייזר

   הורדת קעקוע בלייזר הפך להיות לדבר של ממש בשנים האחרונות. יש המון אנשים שעושים קעקוע ומה שמכונה "משחיתים" את גופם בגלל טרנד אופנתי וחברתי, ובעיקר בימי הנעורים. לאחר שנים הרבה מהם מתחרטים על אותו רגע או פשוט חושבים שהגיע הזמן לשנות. עד לא מזמן אדם שעבר קעקוע לא ממש היה יכול להסיר אותו כל כך מהר וגם אם כן זה היה כרוך בהליך כירורגי לא נעים ולא זול. היום בזכות טכנולוגיית לייזר מתקדמת ניתן לבצע הסרה מלאה של כל קעקוע מכל סוג ומבלי לקחת סיכון של ניתוח. אז אם אתם רוצים להחזיר את הגוף למראה הטבעי שלו, אל תחשבו שזה לא אפשרי. פנו עוד היום לייעוץ אל בית הקליניקה NL beauty עם המכשור המתקדם בתחום.

   הורדת קעקוע בלייזר – מה כרוך בזה

   אחרי שהחלטתם שאתם רוצים לבצע הורדת קעקוע בלייזר, חשוב שתבדקו את הקליניקה בה תעשו את זה. לא כל מקום מחזיק ברישיונות ובעל המקצועיות הנכונה לבצע את ההליך הזה. דרוש ציוד ומכשור לייזר מתקדם ומתאים בעלי התקנים הרלוונטיים.

   • הורדת קעקוע בלייזר זה במהירות ובקלות – תוך מספר טיפולים והקעקוע מוסר לגמרי
   • לא משנה איזה סוג עור או צבע יש לכם – הלייזר יכול להסירו.
   • אפשר להוריד עם לייזר קעקועים בכל מקום בגוף.
   • טיפול בלייזר, אם נעשה על ידי מומחים ובאמצעות המכשור הנכון, אינו כרוך בכאב ולא גורם לתופעות לוואי משמעותיות ו/או שנשארות לאחר זמן.
   • הלייזר יכול להסיר כל קעקוע. העיקרון הוא כזה שקרן הלייזר מפרקת את הצבע, שמתפזר מתחת לעור. הגוף יודע לבד להיפתר מהשאריות ללא התערבות חיצונית.

   הסרת קעקועים באמצעות מכשור מתקדם

   מרגישים שהקעקוע מיותר? רוצים להחזיר לעצמכם את הגוף נקי? אל תהססו ללכת לטיפול לייזר. היום עולם הרפואה משולם עם תחום הקוסמטיקה והאסתטיקה מאוד מבוסס ומהימן. ניתן לעשות דברים שפעם הם היו מסובכים ומורכבים. היום באמצעות מכשירים מתקדמים ניתן לטפל בכל מני סוגים של דברים ולטפח את הגוף ברמה שאתם בוחרים. העניקו לגוף שלכם את הטוב ביותר. אל תתפשרו על קליניקה. וודאו כי יש להם את תווי התקן הרלוונטיים והסמכות לבצע בגוף שלכם טיפול. כך תהיו בטוחים שאתם מפקידים את הגוף שלכם לטובים ביותר. הציוד הוא חשוב ביותר בבית הקליניקה NL beauty יש את הציוד הטוב ביותר בתחום. פנו עוד היום לייעוץ