ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הצרת היקפים

  נשים רבות שוקלות ברצינות לבצע הליך אסתטי של הצרת היקפים. בעולם של ימינו בני אדם נותנים משקל רב למראה חיצוני ולגוף חטוב, לא בכדי להרשים אחרים אלא בשביל להרגיש טוב עם עצמנו ולהיות בטוחים עם המראה שלנו. לעיתים אנשים מתאמצים לסגל אורח חיים בריא ופעילות גופנית סדירה, אך לעיתים לא ניתן להוריד באמצעות אימונים היקפי גוף וצלוליט. לכן, לשם כך ישנם טיפולים המיועדים להצרה של היקפים. אצל NL beauty ניתן לבצע טיפולים אסתטיים שונים כמו הצרת היקפים ועוד טיפולים לטיפוח הגוף.

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   מידע נוסף בנושא

   אילו טכניקות קיימות לצורך הצרת היקפים

   ישנן כמה טכנולוגיות וטכניקות המסייעות בהצרת היקפים. יש אפשרות לטיפולי אולטרא-סאונד, לייזר, גלי רדיו, וואקום. יש גם שיטות אחרות אך אין להן מהימנות רבה בשל ספקות לגבי היעילות והאפקטיביות שלהן. יש כמה שיטות הצרת היקפים, חלקן עם לייזר, חלקן על ידי וואקום או אפילו גלי רדיו. כמו כן יש טכניקות שהיעילות ומשך ההשפעה שלהן קצר או אינו מדויק.

   • אולטרא-סאונד – אחת השיטות הוותיקות ביותר שעושים בה שימוש בארץ. יש לה אחוזי הצלחה גבוהים ואפקטיביות שלא ניתנת לספק. היא לא כרוכה בכאב ודורשת סדרת טיפולים של עד 12 מפגשים.
   • לייזר – שיטה חדישה עם טכנולוגיה מתקדמת בתחום האסתטיקה. בזכות הדיוק המרבי של הלייזר ניתן למוסס את האזורים עם עודפי השומן ובאמצעות הליכים נלווים מסלקים את השומן העודף. טיפול זה עורך פעם אחת, והוא דורש הרדמה חלקית אך ללא אשפוז.
   • גלי רדיו – המסת שומן ללא כאב באמצעות תדרים של רדיו המסוגלים לפרק את השכבות הפנימיות של השומן.
   • וואקום – אחת השיטות הוותיקות, כאן הטכניקה היא לבקע את רקמות השומן באמצעות וואקום מבוקר. מבין כל הטכניקות המצוינות למעלה, היא הכי פחות יעילה – דורשת הכי הרבה מפגשים, תהליך שמלווה בכאב סביר והתוצאות לא תמיד כפי שייחלו להם.

   הצרת היקפים מחיר משתלם

   אם גם את מעוניינת להקדיש לגופך את מלוא המיטב שהטכנולוגיה בתחום האסתטיקה המציאה, פני עוד היום לייעוץ אצל NL – beauty – מכון קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמת מהמומלצות בארץ. שם ניתן לבצע עוד הליכים וטיפולים לטיפוח הגוף כמו גם הסרת קעקועים, מתיחת פנים, טיפולים להסרת שיער ועוד. העולם מתקדם, וגם את תוכלי להשיג את המראה שתמיד חלמת עליו.

    

   צמצום היקפים

   יש הרבה נשים שחושבות על צמצום היקפים. בעולם בו כולם מחפשים איך להראות חטובים ויפים בכל זמן ובכל גיל, לעתים נדרש לעשות שינויים וצעדים משמעותיים ולערב אפילו הליכים קוסמטיים פרא-רפואיים. לא תמיד ניתן להגיע לממדי גוף רצויים על ידי שיטות הדיאטות השונות והרגלי פעילות גופנית. יש מקרים בהם רוצים לקצר תהליכים ולהגיע לתוצאות כאן ועכשיו. הצרת היקפים הינה שיטה להוריד שכבות שומן מאזורים מסוימים בגוף ובכך להגיע לחיטוב גוף על פי רצונה של המטופלת. בבית הקליניקה NL beauty מבצעים את הטיפול במומחיות רבה, פנו אלינו.

   אילו שיטות יש לצורך צמצום היקפים

   קיימות מספר טכניקות ופרוצדורת לצורך צמצום היקפים. קיימת אופציה לטיפול במכשירים שונים ולכל אחת מהשיטות יש יתרונות ואופני פעולה שונים. מומלץ להתייעץ עם רופא מייעץ לפני שפונים אל טיפול כזה על מנת שיוכל להמליץ על השיטה שהכי נראית לו רלוונטית ומתאימה למטופלת. להלן מספר שיטות הקיימות בתחום:

   • על ידי שימוש בלייזר ניתן לבצע כל מני הליכים כירורגיים ושאינם כירורגיים. באמצעות קרן לייזר מדויקת ועוצמתית ניתן להמיס שומנים מבלי לפגוע ברקמות שמסביב. לא מדובר בסדרת טיפולים אלא בפעם אחת. נדרשת הרדמה חלקית.
   • טיפול באמצעות גלי רדיו אשר מחממים את המקום הספציפי וממוססים את השומנים. גם כאן העיקרון עובד על תדרים מדויקים וחום בעוצמה המתאימה.
   • באמצעות אולטרסאונד. זוהי השיטה שאיתה עובדים כבר שנים להצרת היקפים. בדרך כלל מדובר בסדרה של 12 טיפולים.
   • שיטה מיוחדת להצרת היקפים הינה באמצעות יצירה של וואקום וביקוע רקמת השומן. כלומר, הוואקום יוצר לחץ ששובר את השכבות התת עוריות. שיטה זו כרוכה בכאב ולא תמיד ניתן להגיע לתוצאות המיטיבות לטעמה של המטופלת.

   מצירים היקפים, מרחיבים אופקים

   אז אם את לא מרוצה איך שאת נראית כיום, אין סיבה להתייאש גם אם ניסית את כל הדיאטות בעולם. יש מקומות שלא תמיד ניתן לצמצם על ידי דיאטה או תזונה בריאה, והצרת היקפים בצורה מקצועית יכולה להוות המוצא האחרון. אם את שוקלת על אחת מהשיטות להצרת היקפים, יש לעשות זאת בחוכמה. בדקי אם לקליניקה בה את מבצעת את הטיפול יש את הרישיונות, האישורים והסמכות לבצע את הטיפולים הנ"ל. כמו כן בדקי אם המקום מומלץ על ידי נשים שעברו שם טיפולים. תני לגוף שלך את הטוב ביותר. אל תהססי פני עוד היום לייעוץ של מומחי בית הקליניקה NL beauty

   הצרת היקפים טבעית

   נשים רבות חושבות על דרכים לבצע הצרת היקפים טבעית. הגוף שלנו עם הזמן צובר שכבות של שומן עודף וזה לא רק שלא בריא לנו זה גם מכער אותנו וגורם לנו להרגיש לא נוח. אנשים בימינו נותנים תשומת לב וחשיבות גבוהה למראה הגוף. זה מעניק לנו ביטחון עצמי גבוה ותחושה של עוצמה. ניתן לבצע הצרת היקפים בניתוחים או טיפולי קוסמטיים פרא- רפואיים, וניתן גם לעשות את זה בצורה טבעית. הכי חשוב זה לשמור על התמדה בתהליך, ועם רצון טוב ומוטיבציה להצליח, בהחלט ניתן להגיע לתוצאות מספקות שיגרמו לכם להרגיש שוב בטחון בגוף שלכם. המומחים של בית הקליניקה NL beauty ישמחו לתת לכם ייעוץ בנושא.

   איך עושים הצרת היקפים טבעית

   • תזונה נכונה – חשוב להבין שאם רוצים להשיג תוצאות משמעותיות, זה בא במחיר לא תמיד קל. האוכל שאנו אוכלים הופך למעשה למה שאנחנו, וכשאוכלים בצורה לא בריאה ולא מסודרת, הגוף אוגר שלא לצורך מצבורי שומן. יש להתייעץ עם רופא המשפחה ו/או עם תזונאית שתאבחן ותעריך נכון את התפריט המומלץ ביותר עבורכם.
   • פעילות גופנית סדירה – יש לשמור על גוף פעיל. בעצת מאמן כושר מוסמך, בנו לעצמכם סדרת תרגילים ואימוני כושר שיכניסו אתכם לקצב יומיומי בריא. בחרו לכם פעילות גופנית שלא רק מתאימה לכם מבחינה פיזית אלא גם מהנה ומסיבה לכם תענוג. כאשר עושים פעילות גופנית עם מוטיבציה יש יותר סיכוי שתתמידו.
   • בחרו בגדים נכונים –יש כל מני אמצעי לבוש שיכולים ליצור לחץ מתון אך נוח ולא מכאיב על אזורים שונים בגוף שבולטים החוצה ובייחוד בהיקפים בכדי לעצב את הגוף ולהרגילו לצורה חטובה, אסופה ומוצקה יותר.
   • מוטיבציה ושמחת חיים – הקפידו לשמור על מצב רוח מרומם תמיד, ובמיוחד לכל אורך התהליך. לא משנה מה אתם עושים, זכרו שתהליך לוקח זמן ובסופו של דבר עם התמדה ונחישות אפשר להשיג הכול. תרגלו מדיטציה ותרגילי הרגעה מדי בוקר. הקפידו להתחיל את היום על רגל ימין.

   הצרת היקפים הכי טבעית שיש

   אל תתנו לייאוש לכרסם בכם. גם אם ניסיתם דיאטות כאסח או כל מני שיטות להורדה במשקל, תקפידו על הנקודות המצוינות למעלה והמשיכו בתהליך. אם אתם מרגישים שקשה לכם, תוכלו לעשות את זה יחד עם חברים. כשאנשים עם אותו אינטרס עושים דברים יחד מצליחים להגיע לתוצאות טובות יותר, ועל הדרך לחזק ולחבר קשרי חברות. תנו לגוף שלכם את המקסימום שלכם. המומחים שלנו בבית הקליניקה NL beauty למודי ניסיון של שנים וממתינים לכם לקביעת פגישה.

   טיפול הצרת היקפים וצלוליט

   טיפול הצרת היקפים וצלוליט מושך תשומת לב רבה בקרב נשים רבות בישראל ובעולם. לא ממש משנה אם את מלאה או רזה, צעירה או מבוגרת– זה יכול להופיע אצל כל אחת – היקפים נרחבים וצלוליט באזורים שונים בגוף. צלוליט והיקפים רחבים מהווים מטרד לא נעים במיוחד ובעיקר כשעומדים מול המראה. כל אישה חפצה במראה חטוב ויפה לטעמה, אך הגבשושיות וההיקפים הלא מחמיאים פוגעים בתחושת הביטחון ומערערים את שלוותן. למזלנו, קיימים טיפולים ושיטות שונות, ישנות וחדשניות, להתמודדות מול הצרות הללו. מגוון שיטות תמצאו ב בית הקליניקה NL beauty.

   טיפול הצרת היקפים וצלוליט – אילו דברים ניתן לעשות

   המכנה המשותף בין צלוליט והיקפים סובב סביב בריאות ותקינות השכבות התת- עוריות. כשזרימת הדם והרכיבים האחראיים לחילוף החומרים התקין בגוף לא מתפקדים בצורה סדירה, הסימנים ניכרים על העור. בזכות שיטות יעילות ביותר ניתן בהחלט להפחית את התסמינים ולעודד יצירה או שיקום של אזורים שונים בעור ובמרכיביו.

   • דבר ראשון – לשמור על אורח חיים בריא. זה טוב תמיד, ובמיוחד למי שרוצה להעלים את ההיקפים וטיפה להפחית מהצלוליט. השתתפות בפעילות גופנית כמה פעמים בשבוע, אכילה של מאכלים עשירים בחומרים מזינים ובסיבים תזונתיים ופחות בסוכרים ומלחים, יסייעו בקצב חילוף חומרים תקני ומסודר באופן שישפר את זרימת הדם ויפחית את שכבות השומן בהיקפים.
   • טיפול בוואקום – שיטת טיפול יחסית ישנה ועלולה להיות לא לגמרי נעימה. בשיטה זו מבצעים עיסוי בעוצמה סבירה באמצעות מכשיר ייעודי, ובכך ממריצים את עידוד יצירת תאים עוריים ותת-עוריים וסילוק חומרים עודפים. בכך מטפלים גם בשומנים שבהיקפים וגם בצלוליט.
   • טיפולים בחום – קיימות כל מני שיטות שעקרון הפעולה שלהם הוא זירוז יצירת סיבי קולגן ותאי עור באמצעות חימום ממוקד. חימום זה מופק לפי אותה טכנולוגיה – לייזר, אולטרסאונד, תדרי רדיו וכדומה.

   טיפולי הצרת היקפים

   חשוב לדעת שצריך תמיד להיות מרוצים מעצמנו ואיך שאנו נראים תמיד. לקחת כל דבר בפרופורציה ולהבין שדברים טובים קורים בתהליך ובשלבים. לא משנה באיזו שיטה בוחרים צריך להתמיד בה ולהאמין בצדקת הדרך. אם בחרתם ללכת לטיפול הצרת היקפים וצלוליט מקצועי, יש לבחור את המומחים ביותר לתחום. מדובר בגוף שלכם. אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר. בית הקליניקה NL beauty וצוות המומחים ישמח לתת לכם ייעוץ מקצועי בנושא.