ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפול בצלקות אקנה

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   מידע נוסף בנושא

   טיפול בצלקות בפנים

   לעיתים נדרש לעבור טיפול בצלקות בפנים. צלקות הן דבר שיכול לכער את המראה החיצוני, כל שכן כאשר מדובר באזור בולט כמו הפנים שלנו. צלקת נוצרת כאשר תהליך ההחלמה והריפוי של עור שעבר פציעה לא שובש מאיזושהי סיבה. הסיבות להופעת הצלקת הן לרוב חתכים, פציעות רוחביות, כוויות, ניתוחים ומחלות עור. הצלקת יוצרת פגם אסתטי שעלול להפריע לרווחתו של האדם, איכות החיים ואף לדיכאון ומצב רוח ירוד. חברת האסתטיקה NL beauty מציעה מגוון טיפולים ושירותים מתקדמים לאנשים שרוצים לעבור טיפול בצלקות בפנים.

   אילו סוגים יש עבור טיפול בצלקות בפנים

   צלקת היא דבר הגובה מחיר כבד מבחינת המראה והרבה מאוד פעמים גם מבחינה נפשית. לא קל לחיות עם עור יבש שאין לו כלל תחושה כמו לשאר העור. מה גם שהצלקת עלולה להיות במקום בולט כמו בפנים, ולכן הנחיצות בהעלמת הסימנים עד כמה שניתן חשובה והכרחית. למזלנו, עם השנים הטכנולוגיה מתפתחת ומשתכללת, והיא מציעה מגוון דרכים שונות לטיפול בצלקות. חלקם ניתוחיים וחלקם קוסמטיים.

   • הקפאה – בתהליך זה מבצעים הקפאה של הצלקת תוך הזרקת חנקן נוזלי אל האזור המצולק.
   • סטרואידים – הזרקת סטרואידים מסייעת למנוע את יצירת רקמות החיבור באזור הפגוע. רקמות החיבור הן החומר ממנו עשויה רקמת הצלקת. הליך זה מסייע לרכך את האזור
   • חומרים עתירי סיליקון – משחות וחבישות לחץ העשירות בסיליקון מסייעות גם הן בשימוש ביתי לטיפול ברקמה המצולקת.
   • לייזר- כיום הטכנולוגיה בתחום הרפואי התקדמה, ועושים שימוש בלייזר לצרכים רבים. במקרה הזה, הלייזר מסייע בחידוש רקמות העור תוך שהוא מעודד יצירה של סיבי קולגן ותאים חדשים ובריאים. כך למעשה נוצרת שכבה חדשה ותקינה של עור בריא תחת הרקמה המצולקת.

   העלמת צלקות אחת ולתמיד

   יש לכם צלקת והיא מפריעה לכם? אל תתמודדו עם זה לבד. פנו אל בית האסתטיקה והטיפולים NL beauty והתייעצו איתם לגבי הליך טיפולי רלוונטי עבורכם. לחברה זו יש רשימה ארוכה של מטופלות ומטופלים שעברו בהצלחה טיפולים קוסמטיים ואסתטיים, ויכולים להמליץ לכם בחום לעבור טיפול להעלמת סימני הצלקת. עולם הרפואה התקדם, ולגוף שלכם מגיע ליהנות מכך.

   העלמת צלקות אקנה

   רבים מאיתנו סוחבים שאריות מימי הנעורים שלנו על הגוף, ורוצים להיפטר מהם – העלמת צלקות אקנה זה דבר שהרבה ישלמו כסף טוב בשביל להחזיר את עור הפנים לקדמותו. אחוז מאוד גבוה של בני ובנות נוער מתמודדים עם פצעי בגרות שמסבים להם צער פיזי- חזותי ולא פחות מזה- נפשי. היותר נורא הוא שלאחר שנים הצלקות נשארות ומוסיפות שמן למדורה הכואבת שכבר הייתה קיימת שם. אם לא מטפלים בפצעונים בצורה אפקטיבית, הם מותירים שם צלקות שיכולות להחמיר מבחינת הנראות שלהם עם השנים. בזכות פיתוחים בתחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה ניתן לטשטש את הצלקות ואף להעלים אותן מבחינה ויזואלית. בית הקליניקה NL beauty נותן מענה לבעיה כאובה זו.

   איך עושים העלמת צלקות אקנה

   פיתוחים רבים שנועדו לסייע לאנשים לטפח את עצמם וכוללים מגוון של טיפולים בלייזר. זוהי טכנולוגיה חדשנית פורצת דרך שכבר קנתה לה מקום של כבוד בעולם הקוסמטי- פרה רפואי. הלייזר מסייע לטשטש צלקות ברמה משמעותית, מעודד את הרקמות התת-עוריות לבנות סיבי קולגן ותאי עור חדשים ואלסטיים כך שהעור החדש בעל מראה משופר ואיכותי.

   • טיפולי העלמת צלקות אקנה אינם כואבים ולא פוגעים בעור בשום צורה שהיא.
   • טיפולים בלייזר מהבחינה הזו לא נחשבים לניתוח – מדובר בהליך פרה-רפואי קוסמטי שאינו כרוך בהתערבות כירורגית ו/או פולשנית.
   • טיפולים בלייזר יכולים לסייע להעלים מגוון של צלקות וקמטים שנוצרו מכל סיבה שהיא – סימני מתיחה, עודף משקל, ניתוחים מהעבר ועוד.
   • עדיף לעבור סדרת טיפולי לייזר להעלמת האקנה ברגע שמתרחש תהליך הבראה של העור. כלומר, לאחר תקופת הבגרות שהפצעונים בדרך כלל מפסיקים להופיע מחדש. כמה שמטפלים בבעיה יותר מוקדם, רואים תוצאות טובות יותר.
   • טיפול בצלקות אקנה יכול להתאים לכלל האוכלוסייה והוא לא מוגבל מבחינת צבע וגוון העור. כמובן שבמקרים מיוחדים יש להתייעץ עם רופא שעלול לאסור את הטיפול, למשל בתקופת ההיריון.

   טיפול בצלקות

   הפנים שלכם יפות יותר מתמיד. אל תתביישו בהן. העניקו לעור הפנים שלכם את מיטב יתרונות הרפואה והקוסמטיקה המתקדמים המוצעים לנו. אלפי אנשים מדי שנה עוברים סדרת טיפולים להעלמת צלקות מכל מיני סיבות. אקנה היא אחת הסיבות השכיחות. פנו אל קליניקה בעלת שם מעולה ובעלת המלצות ולא תתחרטו. צוות המומחים של בית הקליניקה NL beauty עומד לרשותכם בכל עת.

   העלמת צלקות בפנים

   לפעמים יש צורך לעבור טיפולים של העלמת צלקות בפנים. צלקת נחשבת בקרב רבים סימן שמכער את הפנים ולהותיר רושם פחות טוב, וגרוע מכך – לגרוע מתחושת הביטחון העצמי. הפנים זה האזור הכי בולט בגוף, והן מייצגות אותנו בכל מקום. צלקות יכולות להתרחש משלל של סיבות – לאחר ניתוח, טיפול לקוי בפצעי אקנה (חצ'קונים) ועוד. כשאנו נפצעים והעור לא מסוגל ליצור שכבת עור חדשה ואחידה באזור הפגוע נבנית הצלקת. היא מאופיינת בהעדר תחושה, והבדלות משאר העור שסביבה מבחינת הנראות וחוסר סימטריה עם שאר הפנים. היום כבר קיימות טכניקות ושיטות שונות להעלמת צלקות בפנים ברמה איכותית ומספקת. מומחי בית הקליניקה NL beauty ישמחו לייעץ לכם בנושא.

   סוגים שונים של טיפולים לצורך העלמת צלקות בפנים

   הצלקת יכולה לגרום לצער, דכדוך ובושה. לכן, כל הזמן עולם הרפואה והקוסמטיקה מפתחים דרכים על מנת להעלים את הצלקות בצורה אפקטיבית ומספקת. להלן מובאות מספר דרכים איתן אפשר לטפל בצלקות ולהביא להיעלמותן או טשטושם ברמה מלאה או חלקית.

   • טיפולים בלייזר- פרוצדורה חדישה ולא כואבת של שימוש בטכנולוגיית לייזר לטיפול בהעלמת צלקות. קרני הלייזר גורמים להתעוררות של שכבת התאים התת עוריים ומעודדים אותם לייצר סיבי קולגן חדשים. הקולגן הוא החומר האחראי על הרכב הגמיש והאלסטי של העור שלנו.
   • העלמת צלקת בהקפאה – באמצעות חנקן נוזלי ניתן לטשטש את סימני הצלקת. החנקן מוזרק לשכבות העליונות או התחתוניות של העור ומסייע בהתחדשות העור.
   • שימוש בסטרואידים זו גם אופציה המונחת על השולחן. לסטרואידים יכולת מניעה של יצירת תהליכי הצטלקות.
   • משחות ותחבושות סיליקון יכולות גם הן לעזור למסך את הסימנים הבולטים של הצלקת. זהו פתרון שיכול להיות יעיל ולא יקר מדי למי שלא מעונין לעבור טיפול פרה-רפואי כלשהו.

   צלקות אקנה טיפול אפקטיבי

   הצלקות בפנים מפריעות לכם? אתם יכולים לשים לזה סוף. בזכות מגוון טיפולים ואמצעים להעלמה מלאה או לפחות חלקית של סימני צלקת מכל סיבה, תוכלו גם אתם לשוב לחייך ולהאיר פנים. התייעצו עם רופא המשפחה שלכם לגבי השיטה שהכי נראית לו שיכולה להתאים לכם. אם בחרתם לעשות טיפולים מקצועיים להסרת הצלקת, חשוב שתבחרו רק בקליניקה מקצועית, מוסמכת ומפורסמת. הגיע הזמן לחשוף פרצוף מאושר. בית הקליניקה NL beauty היא קליניקה מובילה בתחומה לנשוא זה פנו אלינו עוד היום.