ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  העלמת נימים

  טיפולים בקופורוז

  העלמת נימים היא טכניקה באמצעותה מסירים את התבלטותן של נימים המופיעים על גבי עור הפנים, הזרועות והרגליים. מדובר בפרוצדורה שכיחה ופופולרית ביותר בקרב נשים ובמיוחד אחרי גיל המעבר. ככל שאנחנו מתבגרים, כלי הדם מאבדים אט אט מהאפקטיביות שלהם, וכך נימי דם מופיעים באזורים שונים. דבר זה יכול להפריע מאוד ולהוריד מהביטחון ומתחושת הטיפוח העצמי. היום ניתן לבצע העלמת נימים בטכניקות חדישות ומתקדמות בקליניקה NL beauty להשגת מראה זוהר, חדש ורענן.

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר



   מידע נוסף בנושא

   איך עובדת השיטה של העלמת נימים

   רוב הטיפולים המיועדים להעלמת נימים מבוצעים באמצעות הליך הנקרא סקלרותרפיה שזה בעצם אומר התרשה מבוקרת של ורידים, באמצעות טיפולי לייזר או רדיו. טיפולים אלו מבטיחים תוצאות טובות ללא כאבים וללא הליכים פולשניים. האזורים מהם מסירים את ההבלטה של נימים הם בפנים, בידיים וברגליים.

   • סקלרותרפיה – שיטה הנחשבת לאחת ליעילה ביותר בתחום זה, והיא מבוצעת על ידי רופא מנוסה. בהליך זה מזריקים חומר ניגוד לתוך הווריד כנגד הזרימה שלו, במטרה לשבש את הזרימה התקנית בצורה מבוקרת וזהירה ובכך להעלים אותו. מדובר בסדרה של עד שישה מפגשים.
   • העלמה לייזר – בשיטה זו משתמשים בקרני לייזר ממוקדים על מנת לכווץ את דפנות נימי הדם ובכך לגרום להפחתת הנראות שלהם על פני העור. מערכת החיסונית של הגוף מסלקת את שאריות החומרים המתפרקים לאחר ההקרנה.
   • טיפול בגלי רדיו – באמצעות הכוונה לתדר המדויק, ניתן לכווץ נפיחות של כלי דם. שיטה זו מיועדת להעלמת נימים קטנים יחסית באזור אחורי הברך ואזור המפשעה. הטיפול דורש התערבות כירורגית קלה, כמו הרדמה מקומית וכן בכך שמחדירים צנתר אל הווריד ובכך ניתן לחמם עם גל הרדיו עד כיווץ כלי הדם.

   העלמת נימים בפנים

   אל תתנו להססנות לעקב אתכן עם טיפול המכון לטיפולים אסתטיים NL beauty תוכלו לקבל את המראה המושלם והבטוח שתמיד רציתן. אם גם אתן שוקלות לעשות טיפולים אסתטיים הכוללים הסרה והעלמה של נימים בכל אזורי הגוף, כדאי לכן לפנות אל מכון זה. מאות רבות של נשים כבר פנו אליהן ונהנו מטיפולים מקצועיים במחירים אטרקטיביים. מראה מושלם של עור הגוף מעולם לא היה קרוב יותר. גם לכן מגיע.

   העלמת נימים בלייזר

   העלמת נימים בלייזר זו שיטה קוסמטית פרה-רפואית איתה ניתן להסיר את הופעתן הבולטת של נימי דם שמופיעים מתחת לפני העור בפנים, בידיים וברגליים. זוהי שיטת טיפול שכיחה למדי ומדי שנה עושות אותה אלפי נשים שחשוב להן לשמור על נראות צעירה ורעננה שלא מסגירה את הגיל. את הזמן אי אפשר לעצור, וככל שאנו מתבגרים הנראות של טיב עורנו נכחש ויכולת השמירה על מראה עור אחיד יורדת. תופעה זו של נימים בולטים יכולה להעיק לנשים רבות ואף לדרדר למצבי רוח ירודים. לשמחתנו, בזכות טכנולוגיית לייזר מהפכנית בתחום האסתטיקה ניתן להעלים את הנימים ולהחזיר את העור לנראות צעירה כמו פעם. בבית הקליניקה NL beauty משתמשים בציוד הטוב ביותר בתחום, פנו אלינו עוד היום.

   איך העלמת נימים בלייזר עובדת

   קיימות שיטות טיפול שונות עבור העלמת נימים בלייזר. למשל, קיימת שיטה הנקראת סקלרותרפיה, במהלכה אנו משמידים ורידים ונימים על ידי הזרקה של חומר הטרשה, ובכך בעצם לחסום את זרימת הדם שם.

   • הטיפול בלייזר, בניגוד לאופי של טיפול סקלרותרפיה, אינו פולשני.
   • ההחלמה אחרי טיפול להעלמת נימים בטכנולוגיית לייזר הינה מהירה למדי ולא מלווה בכאב.
   • במהלך הטיפול, הלייזר גורם לכיווץ מכוון של דפנות הנימים והורידים הבולטים. כך למעשה אנו סותמים את מעבר הדם שם.
   • הדיוק של הטיפול בלייזר הינו מיוחד במינו, מה שמבטיח אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.
   • הטיפול בלייזר אינו ארוך והוא כרוך במספר מועט של מפגשים – עד 3 בדרך כלל.
   • אין צורך בהרדמה חלקית או מקומית. מדובר בפרוצדורה שכמעט ואינה מורגשת ובטח לא כואבת.
   • אחרי השמדת הנימים, הגוף כבר דואג לפרק את השאריות לגורמים ולבלוע אותם במערכת החיסונית.
   • טכנולוגיה חדשנית ופופולרית ביותר בקרב נשים רבות שבוחרות באיכות חיים טובה יותר

   הסרת נימים בלייזר

   כולנו היינו רוצים לשמור על מראה עור חלק, בריא וצעיר. כיום, זה בהישג ידינו. אם אתם שוקלים לעשות טיפול העלמת נימים על ידי טכנולוגית לייזר, כדאי לשקול זאת ברצינות. אם יש לכם ספקות, מומלץ שתדברו עם רופא המשפחה שלכם שמכיר ויודע את ההיסטוריה הרפואית. חשוב ביותר לבדוק את הקליניקה בה מבוצע הטיפול. יש לוודא שלקליניקה יש את תעודות הרישוי וההסמכה הרלוונטית לעשות טיפולים קוסמטיים פרה-רפואיים בטכנולוגיית לייזר, וכי יש לה המלצות מאנשים שיצאו מרוצים משם. אצלנו בבית הקליניקה NL beauty המומחים יסייעו לכם לקבל את ההכוונה הטובה והנכונה עבורכם.