ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפול בפיגמנטציה

  הסרת פיגמנטציה

  מעוניינים לבצע טיפולים של הסרת פיגמנטציה? רוצים להשיג מראה פנים אחיד, חלק ומבטיח? כתמי עור היא תופעה שכיחה למדי בקרב צעירים ומבוגרים כאחד, ולרוב היא לא דבר כל כך מפריע ביום יום. אמנם, יש אנשים שזה מאוד מפריע להם, במיוחד כאשר כתמי העור בולטים במיוחד אם בשל הגוון והגודל שלהם ואם בגלל המיקום שלהם בפנים או באזורים בולטים בגוף. במכון NL beauty – קליניקה לאסתטיקה מתקדמת המציעה שירותי אסתטיקה וטיפולים שונים לטיפוח הגוף, ניתן לבצע טיפול להסרת פיגמנטציה בבטיחות וללא דאגה.

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   מידע נוסף בנושא

   איך עובדת הסרת פיגמנטציה

   קיימות מספר דרכים יעילות להסרת פיגמנטציה בעור הפנים, כשהידועות מכולן הן הסרה באמצעות קרני אור IPL, באמצעות הקרנת לייזר, פילינג וטכניקות לשיוף עדין של עור הפנים.

   • שיטת קרני אור IPL- מתאימה לטיפול עבור כלל סוגי העור וכל הצבעים. הטיפול בדרך כלל נמשך מפגש אחד או שניים. הליך זה הינו חיצוני ללא כאב וללא התערבות כירורגית פולשנית. ההחלמה הינה מידית והתוצאות נראות במהרה. אורך הטיפול בסביבות ארבעים דקות. עם זאת, יש היתכנות למספר תופעות לוואי קלות כגון רגישות ואדמומיות קלה בעור הנעלמות לאחר זמן קצר.
   • פילינג – יכול להתאים רק לאנשים בוגרים (סביבות גיל ארבעים) ואינו מומלץ לבעלי גוון עור כהה או צעירים ובני נוער. כמו כן, לא מומלץ למי שיש עור שומני. טיפול בפילינג יינתן רק בהמלצת רופא שיאשר שהליך זה קביל עבור המטופל. יש לקחת בחשבון שהליך זה מערב שימוש בחומרים כימיים וההחלמה ממנו יחסית ארוכה בהשוואה לשאר השיטות
   • טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר – באמצעות טכנולוגיה משוכללת ומתקדמת קרני הלייזר מסירים את תאי העור הפגומים שנותנים לעור את הגוון השונה. ניתן לכוונן את עוצמת הלייזר בהתאם לרמה הרצויה על מנת לקבל את התוצאות המיטיבות עבור המטופל.

   הסרת כתמי שמש בפנים

   יש לכם כתמי עור ומתביישים ללכת איתם בחוץ? שימו את הדאגות מאחור. עם הטיפולים של הקליניקה NL beauty תוכלו להשיג מראה מושלם ללא כתמי עור וללא פיגמנטציה. במכון זה המומלץ על ידי מטופלים מרוצים רבים ניתן לבצע עוד מגוון של טיפולים כמו הסרת קעקועים, הצרת היקפים, מתיחות עור פנים ועוד. העניקו לעור הפנים שלכם את הטוב ביותר שהטכנולוגיה פיתחה עבורכם.

   הסרת פיגמנטציה בפנים

   הסרת פיגמנטציה בפנים זה אולי אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בקרב אנשים שטיפוח עצמי וחזות ראויה חשובים להם. מדובר על כתמים מפוזרים על פני העור שיוצרים מרקם לא אחיד של גוון, כלומר חלק מהפנים יש גוון וצבע טבעי ובחלק אחר גוון אחר. מקומות עם ריכוזים גבוהים של פיגמנטציה יוצרים מעין כתמים שעלולים להפריע מאוד לאנשים ואף לעורר תחושת חוסר נוחות, בושה וירידה בערך עצמי. כיום ניתן לטפל בהופעות של כתמי עור ופיגמנטציה קיצונית עם תכשירים ואמצעי טיפול חדשניים ללא ניתוח ובמקסימום של אפקטיביות. מידע נוסף תוכלו לקבל בבית הקליניקה NL beauty

   ניתן לבצע הסרת פיגמנטציה בפנים בשיטות אפקטיביות

   ישנן כל מיני גורמים להופעת כתמי פיגמנטציה על העור, ביניהם פעילות הורמונאלית, חשיפה לקרינה חזקה, גורמים תורשתיים ותנאי אקלים. כיום, בזכות פיתוחים קוסמטיים בעולם הפרה-רפואי של תכשירים ושיטות שונות לשיפור האסתטיקה, ניתן להסיר באופן חלקי או מלא פגמים שונים על העור וכן כתמי פיגמנטציה בפנים.

   • הזהרו מחשיפה לשמש –לקרינה יש השפעה לרעה על עור הפנים, ובפרט קרינה שמקורה מאור השמש. ההגנה הראשונית היעילה ביותר היא ההימנעות מלכתחילה – הקפידו למרוח את הפנים ושאר הגוף בקרם הגנה ובתכשירים נוגדי קרינה ושיזוף בכל יציאה בימי הקיץ ובפרט לים או בריכה.
   • קרמים ומשחות ייעודיות – בבתי מרקחת ובחנויות פארם וקוסמטיקה ניתן לרכוש תכשירים שונים למריחה על פני העור. תכשירים אלו מכילים חומרים שביכולתם לעכב יצירה של פיגמנטציה וכן מיסוך הכתמים באופן חלקי או מלא.
   • לייזר– הטכנולוגיה עובדת לטובתנו והיום אפשר לעשות כמעט הכל באמצעות לייזר, כולל הסרת פיגמנטציה בפנים. מטיפולים להסרת משקפיים ועד לטיפולי הסרת שיער, הלייזר נכנס חזק מאוד לעולם הפרא- רפואי. הלייזר בעל יכולות שיקום של רקמת העור, בכך שהוא מעודד יצירה של תאי עור חדשים שמחליפים את התאים הפגומים.

   הסרת כתמי פיגמנטציה

   היום אין כמעט בעיה רפואית או קוסמטית שאין לה טיפול הולם ומשתלם. אם אתם מעוניינים להחזיר לעור הפנים שלכם את המרקם הטבעי והבריא שלו, תוכלו לעשות זאת בקליניקה מומחית בעלת רישיון ואישורים רלוונטיים. הקפידו לבחור בקליניקה כזו שגם בעלת כל האישורים ותעודות ההכשרה, וגם שיש לה המלצות ממטופלים שעברו בהצלחה טיפולים אסתטיים שונים. המומחים של בית הקליניקה NL beauty ישמחו לייעץ לך.