ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  העלמת סימני מתיחה

  שקלתן לבצע העלמת סימני מתיחה? נשים רבות בוחרות לעבור טיפולים אסתטיים שונים על מנת להחליק את העור ולהחזיר לו את המראה הצעיר, הטבעי והרענן שלו. סימני מתיחה הינן צלקות הנוצרות בגלל קרעים קטנטנים בשכבת הדרמיס, שזו שכבת העור התחתונה הפנימית. הם קורים בגלל לחצים ומתיחות אינטנסיביים על העור באופן כזה שהעור מתרחב ומתכווץ בצורה לא בריאה. לחצים אלו באים לידי ביטוח בגלל עודף משקל, ריבוי הריונות וכדומה. אצל מכון האסתטיקה NL beauty ניתן לבוא ולעשות טיפולים של העלמת סימני מתיחה בעזרתם של המומחים לכך.

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר   מידע נוסף בנושא

   שיטות שונות של העלמת סימני מתיחה

   ישנן מספר דרכים בהם ניתן לטפל בהעלמת סימני מתיחה על מנת להפחית את נראותם ואף להעלים אותם. כל שיטה פותחה באופן שונה והטכניקות ייחודיות. כל מטופל צריך לשקול היטב איזו שיטה הכי מתאימה לו מבחינת הפרופיל הרפואי ומה זה כרוך. דרך הקליניקה NL beauty  תהיו בטוחות שתקבלו את כל הידע הנדרש לכן על מנת לבחור בהליך הכי נכון עבורכן, מה שיוביל למראה עור חלק ורענן ללא סימני מתיחה מיותרים.

   • פילינג – בשיטה זו משתמשים בחומרים כימיים על מנת לקלף את השכבות העליונות (ואם צריך – עושים את זה עמוק יותר) של העור ובכך בעצם לעורר את תהליך ההתחדשות הטבעי של העור.
   • הזרקה כימית – באמצעות הזרקה תת עורית מחדירים חומרים המסייעים לחידוש העור. חומרים אלו מכילים חומצות חיוניות המסייעות לבניית רקמות עור בריאות.
   • לייזר – באמצעות קרני לייזר מרוכזות ומדויקות, מכווצים את העור ובכך מעודדים התחדשות של תאי הדרמיס שבשכבת העור הפנימית. קרני הלייזר גורמות לחום המעודד יצירת חומרים החיוניים לבניית רקמת עור חדשה וצעירה. לטיפולים אלו יש תופעות לוואי קלות הנמשכות זמן קצר יחסית כמו רגישות ואדמומיות על העור.

   העלמת סימני מתיחה בלייזר

   אם גם אתן מעוניינות לבצע הליך טיפולי של הסרת סימני מתיחה באזורים רגישים, מכון NL beauty הוא הכתובת שלכן. עם רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שימליצו לכם בחום ללכת ולבצע את הטיפולים המבוקשים, אין פלא שזה הופך אותם למקום המובחר לבצע בו טיפולים אסתטיים כמו הסרת שיער. המכון מבצע עוד הליכים מאושרים ומפוקחים כמו למשל הסרת צלוליטיס, הרמת פנים, טיפול בפיגמנטציה ועוד.

   טיפול בסימני מתיחה

   טיפול בסימני מתיחה מבוצע לנשים ונערות ללא הכרח בתלות גיל או תורשה. המנגנון העומד מאחורי סימני אלו הוא אפקט הגדילה המהירה של הגוף, באופן שהעור נמתח יתר על המידה לאורך זמן ממושך. ישנם כמה גורמים עיקריים להתרחשות אפקט המתיחה. אצל נערות החוות קפיצת גובה ובליטה של החזה והאגן, אצל בוגרות יותר זה יכול להופיע בגלל השמנה ובפרט בתקופות ההיריון. כיום, בזכות פיתוחים רבים ויעילים בתחום הרפואה הקוסמטית ניתן לטפל בסימני מתיחה על פי טכניקות שונות ולהביא להיעלמותן או היטשטשותן באופן כמעט מושלם. אצלנו בבית הקליניקה   NL beautyישמחו לייעץ לכם בנושא.

   איך ניתן לעשות טיפול בסימני מתיחה

   מלבד פרוצדורה רפואית ניתוחית, עם כל הכרוך בכך, ניתן להמיר את הטיפול באמצעיים פחות פולשניים ויותר ידידותיים.

   • אפשר לרכוש משחות ותכשירים המסוגלים להקל על תסמיני המתיחה ולטשטש את הקמטים. תכשירים אלו למעשה משייפים את השכבה הפגומה של העור עד להגעת שכבה תחתונה ועידוד צמיחה של רקמות עור חדשות ובריאות שיעניקו מראה חדש וצעיר לרקמה.
   • יש תכשירים שהשימוש בהם מלווה בכאבים ובתופעות לוואי משמעותיות, ולכן יש להתייעץ עם רופא מומחה בנושא זה.
   • באמצעות טיפול בלייזר ניתן לשקם את רקמות העור ולהביא להפחתה בסימני מתיחה בעור. קרן הלייזר מסוגלת ליצור באזורים המטופלים תגובה דלקתית שמהווה קטליזטור ליצירה מחודשת של שכבת תאים. כך למעשה אנו מעודדים את הגוף לרפא את עצמו מחדש.
   • טיפול בלייזר נחשב ליעיל ביותר. הוא לא מכאיב, לא משאיר סימנים ולא מלווה בתופעות לוואי משמעותיות.
   • טיפול בסימני מתיחה באמצעות לייזר נותן תוצאות כמעט מידיות. לאחר מספר מועט של טיפולים אפשר לראות הבדלים מרחיקי לכת מהמצב שלפני. העור המקומט והמסומן הופך לעור צעיר, רענן וחלק יותר.
   • לייזר היא השיטה היחידה שעובדת על פי חידוש רקמות באמצעות יצירת קולגן חדש.

   להעלים את סימני המתיחה אחת ולתמיד

   זו לא גזירת גורל תמידית להישאר עם סימני מתיחה על הגוף. זה יכול להיות לכל אחת, ולהפריע לשלוות הנפש. את לא צריכה להתמודד עם זה לבד. אלפי נשים מרחבי העולם בחרו לעשות טיפול בסימני מתיחה ולראות מול המראה גוף חלק וצעיר שממלא בחזרה את תחושת הגאווה והסיפוק. פני רק לקליניקה מורשית עם המלצות של אנשים שבאמת עברו שם טיפול דומה. אצלנו בבית הקליניקה NL beauty ישמחו לייעץ לך בכל הנושא.

   העלמת סימני מתיחה ישנים

   רוצים לעבור העלמת סימני מתיחה ישנים? הטיפול בסימני מתיחה הינו שכיח ומוכר למדי בקר נשים רבות הסובלות מתופעה מצערת זו, שגובה מחיר אסתטי ובעיקר תודעתי. סימני מתיחה נוצרים עם הרחבת העור בגלל גורמים שונים, ביניהם השמנת יתר, קפיצות גדילה, הריון ואף עלייה במסת השרירים. ייתכנו סימני מתיחה גם בגלל נטילת גלולות ותרופות למיניהן. כיום ניתן למנוע בצורה חלקית או מלאה סימני מתיחה באמצעים חדשניים ויעילים ביותר. לפגישת ייעוץ פנו אל בית הקליניקה NL beauty, המומחים שלנו ממתינים לכם.

   ניתן לבצע העלמת סימני מתיחה ישנים

   גם אם את סוחבת על עצמך סימני מתיחה מלפני שנים רבות, דעי כי זה לא מצב בלתי הפיך. ניתן לטשטש באופן כמעט מלא את סימני המתיחה אפילו לאחר זמן מאז היווצרותם. באמצעות התפתחות טכנולוגיית הלייזר בתחומי הרפואה האסתטית בקליניקות מורשות, אפשר לעבור סדרה של טיפולים המבטיחים שיפור במצב ונראות העור.

   • משחות ותכשירים לעור יכולים להעלים בצורה חלקית את סימני המתיחה, אך זה יכול להיות מלווה בכאבים ברמה סבירה למדי וכן בתופעות לוואי לא נעימות.. נשים רבות מדווחות כי יעילות משחות וקרמים ייחודיים הינה חלקית למדי.
   • שיטה של העלמת סימני מתיחה באמצעות לייזר הינה אופציה מצוינת למתלבטות. הלייזר פוגע רק באזורים המטופלים מבלי ליצור נזק לרקמות הסמוכות ובכך מעודד יצירה מחודשת של סיבי קולגן. סיבים אלו אחראיים למרקם האלסטי והחיוני של עור בריא וצעיר.
   • הטיפול להעלמת סימנים בלייזר אפקטיבי למדי, והוא לא מלווה בכאבים או תופעות לוואי כלשהן מלבד אדמימות קלה שחולפת כעבור שעה קלה מסיום הטיפול.
   • ניתן באמצעות לייזר לטפל בכלל סוגי המתיחות – מתיחות ישנות או חדשות, מתיחות בגלל גדילה או הריון, ועוד.

   טיפול בסימני מתיחה לאחר לידה

   אם יש אפשרות להחזיר את העור למצבו הבריא בקדמותו, למה לא לנסות? הצטרפי עוד היום לאלפי נשים שבחרו לעבור טיפולים של העלמת סימני מתיחה ותרגישי גם את מצוין עם עצמך. הטכנולוגיה החדשה הביאה איתה כלים ואמצעים שלא היו בנמצא קודם לכן, אמצעים בעלי סגולות פלא נהדרות שיכולות להקל על חיינו ולשפר את איכות החיים שלנו פי כמה וכמה. פני אל קליניקה מהימנה ומקצועית וקבעי פגישת ייעוץ. וודאי כי את מקבלת את כל המידע החיוני לפני קבלת הטיפול. בית הקליניקה NL beauty מצויד במכשור הטוב בעולם ובצוות מוביל. פנו אלינו לייעוץ.