ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   קוסמטיקה פרא רפואית

   המושג קוסמטיקה פרא רפואית מתייחס לכל הליך המערב טיפול במכשירים רפואיים ובחומרים חזקים שנעשה בהם שימוש בעולם הרפואה וזאת לצורך השגת יעד קוסמטי. להבדיל מהקוסמטיקה הרגילה, הקוסמטיקה הפרא רפואית הולכת צעד אחד קדימה ועושה שימוש באמצעים עוצמתיים יותר להשגת יעד הטיפוח. המודעות שיש היום לתחום הטיפוח ולנראות חזק מתמיד. נשים וגם גברים בכל העולם מחפשים דרכים רבות כיצד לטפח את עורם ולהשיג מראה בריא, צעיר ורענן. אצל בית הקליניקה של NL beauty ניתן לבצע טיפולים קוסמטיים פרא-רפואיים מגוונים ולהשיג תוצאות מדהימות עוד מהמפגשים הראשונים.

   אילו טיפולים נכללים תחת קוסמטיקה פרא רפואית

   קוסמטיקה פרא רפואית נותנת מענה למצבים מיוחדים בהם מצד אחד יש צורך טיפולי משמעותי יותר, הרבה מעבר לטיפול קוסמטי-אסתטי סטנדרטי, אך מצד שני אין צורך בטיפול כוללני המחייב התערבות של צוות רפואי או אחיות. רק קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה ספציפית לתחומים השונים הנופלים תחת הקטגוריה של "קוסמטיקה פרא רפואית" יכולות לתת מענה וטיפול. להלן מספר טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים המוענקים בקליניקת NL beauty:
   • טיפול בנימים – הליך אסתטי בו מעלימים נימי דם בולטים באזורים שונים בגוף. יש צורך בהתערבות טיפולית משמעותית בשיטות שונות. בחלק מהשיטות מוחדר חומר ניגוד לאזור על מנת לכווץ את דפנות הנימים.
   • טיפולי פיגמנטציה – שינויים בגוון העור, כמו גם כתמים ונקודות שונות יכולות להיות סיבה לפנות לקבלת טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים. קיימים אמצעים שונים המערבים מכשור לייזר.
   • הצרת היקפים ושאיבות שומן – פרוצדורה בה מסייעים בהפחתת אזורים עם עודפי שומן בכדי להשיג לא רק ירידה במשקל אלא גם ובעיקר מראה אלגנטי ואסתטי יותר.
   • הסרת קעקועים – הליך של הסרת קעקועים מערב הקרנה של לייזר בכמה מפגשים עד להסרה מלאה של הקעקוע.

   מכון קוסמטיקה פרא רפואית מקצועי

   אם גם אתם מעוניינות ומעוניינים לבצע הליך קוסמטי פרא רפואי שיכול לשפר את איכות החיים שלכם ולהעניק לכם את המראה שתמיד רציתם, פנו אל NL beauty. שם תוכלו לקבל הדרכה, ייעוץ וסיוע בבחירה בהליך הכי נכון עבורכם להשגת היעדים האסתטיים שלכם. העניקו לגוף שלכם את הטוב ביותר, וגלו עולם מלא של יופי, אסתטיקה ובריאות.